Сєпари впевнені, що ми будемо наступати і дуже пригнічені – волонтер

12.07.2018 02:32
shadow
Сєпари впевнені, що ми будемо наступати і дуже пригнічені – волонтер
Сєпари впевнені, що ми будемо наступати і дуже пригнічені – волонтер

Проросійські бойовики впевнені, що незабаром сили АТО почнуть наступ і очікування цього вводить їх в повний ступор. Розвідка повідомляє про часті випадки дезертирства «ополченців» через затримку оплати їх «нелегкої праці».

Про це пише у соцмережі волонтер Денис П’ятигорець, новину передає «Преса України».

«З хорошого — поки що все спокійно. Все як зазвичай. Судячи за даними з тієї сторони, сєпарі дійсно впевнені, що ми будемо наступати і дуже пригнічені. Наші розвідники відзначають неодноразові випадки дезертирства з лав ополчення через зменшення грошового утримання. Орки ніяк не можуть зрозуміти — це їх рашка намахала або їх командИри кинули», — повідомляє П’ятигорець.

Волонтер зазначає, що поріділі ряди бойовиків можуть зайняти російські військовослужбовці, але вони вимагають від командування значної переваги в техніці під час можливого наступу і артилерійської підтримки.

«На місця дірявих ополченців рашці доводиться ставити своїх регулярів. З одного боку вони досвідченіші ополченців, але з іншого боку — вони не хочуть ходити в лобові атаки без артпідтримки і багаторазової переваги в техніці. Тому статус-кво поки зберігається — ніхто не рипається», — переконаний він.


Оставить комментарий